Online Uzaktan Sertifikalı Eğitimler Herkes İçin Faydalı. Peki Online Sertifikalı Eğitimlerin Faydalarını Biliyor Musunuz?

Online Uzaktan Sertifikalı Eğitimler Herkes İçin Faydalı. Peki Online Sertifikalı Eğitimlerin Faydalarını Biliyor Musunuz?

Online uzaktan sertifikalı eğitimlerin en önemli faydaları şu şekilde sıralanabilir:

1. Bina ve sınıf ihtiyacı bulunmamaktadır.
2. Binanın ve sınıfın ısıtılması ve soğutulması gerekmemektedir.
3. Bakım ve güvenlik masrafları bulunmamaktadır.
4. Hem öğretmen hem de büro personeli ihtiyacı, örgün eğitime göre oldukça azdır. Her şey teknoloji üzerine kurgulanmıştır.
5. Katılımcılar için araç park yerine ihtiyaç duyulmamakta, yollarda benzin sarf edilmemekte, vakit kaybedilmemekte ve park parası ödenmemektedir.
6. Katılımcı derse istediği yerden istediği zaman ve günde erişebilmektedir.
7. Günümüzde online ders ve diploma veren okullar, üniversiteler ve eğitim kurumları dünyanın en iyi kurumları haline gelmekte ve mezunlar rahatça iş bulabilmektedir.
8. Ders başına ödenen ücretler örgün eğitimdeki ücretlere göre oldukça düşüktür.
9. Eğitim materyalleri, e-kitap ve video olarak bulunmaktadır. Bu sayede hem maliyet hem de çevre kirliliği açısından avantaj sağlanmaktadır.
10. Derslerin global olması nedeniyle, dünyadaki her milletten öğrenci bulunabilmektedir.
11. Katılımcılar arasında ve eğitimcilerle sıkı bir müzakere imkanı sağlamaktadır.
12. Katılımcı, dersi istediği kadar tekrar edebilmekte ve sınıf baskısı yaşamamaktadır. Bu syede de daha iyi öğrenme deneyimi yaşanmaktadır.
13. Öğrenim sürecinde yapılan her hareket kayıt altına alınmaktadır. Bu nedenle hem katılımcının hem de eğitmenin performans değerlendirmesi tarafsız olarak yapılabilmektedir.
14. Online teknolojisi her geçen gün daha ileri gitmekte ve gelişmektedir.

Siz de hemen şimdi online sertifikalı eğitimlerin avantajlarından yararlanabilir ve online eğitim başvurusu yapabilirsiniz.

Yayın Tarihi: 09-11-2019