Eğitim Başvuru Formu

Lütfen aşağıda bulunan Eğitim Başvuru Formu'nu eksiksiz olarak doldurduktan sonra, seçtiğiniz eğitim programına uygun olarak ilgili ücreti havale veya kredi kartı ile ödeyin. Eğitim başvurusunu takip eden 2 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan başvurular, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

"2 Eğitim Alana 1 Eğitim Bedava" kampanyasından faydalanmak için "İndirim/Kampanya" seçeneğinden ilgili kampanyayı seçin ve Eğitim Programı listesinden 3 eğitim için isteğinize göre ayrı ayrı seçim yapın. Lütfen e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun, öğrenci bilgileriniz bu kanallardan gönderilecektir.

Lütfen Doğru ve Eksiksiz Doldurunuz:
Müşteri Hizmet ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni, Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'nı, Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ni, Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Rıza Metni'ni ve Ticari İletişim Rıza Metni'ni eksiksiz olarak yazıcı çıktısı alarak okuduğumu ve tam rızamla onayladığımı bu onay kutusunu işaretleyerek ve aşağıdaki "Başvuru Formunu Gönder" düğmesine basarak kabul ve beyan ediyorum.