Sertifikalı Kurumsal Eğitim

Kurumsal Sertifika

Naature Akademi, kişisel ve mesleki gelişim alanlarında bireysel eğitimlerin yanı sıra kurum ve kuruluşlara yönelik kurumsal ve hizmetiçi eğitim içerikleri de hazırlamakta ve özel eğitim platformu üzerinden asenkron video formatında online sertifikalı eğitimler vermektedir.

Eğitim Fiyatları ve İndirimler:

Kurumsal fiyatlar, web sitesinde yayınlanan bireysel satış fiyatlarından oldukça farklıdır. Fiyat teklifi hazırlanırken, alınacak olan eğitim sayısına ve katılacak olan çalışan sayısına göre özel bir çalışma yapılmakta, hem eğitim indirimleri hem de toplam fiyat üzerinden belirli yüzdelerde tutar indirimleri uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için sayfanın sonunda bulunan iletişim bilgilerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Eğitim Sürecinin İşleyişi:

1. Fiyat teklifi ve faturanın onaylanmasına müteakip, Excel formatlı katılımcı listesindeki (ad soyad, tc kimlik, cep telefonu, e-posta adresi) tüm katılımcılar için otomatik kayıt işlemi yapılmakta ve listedeki iletişim bilgilerine sms ve e-posta yoluyla kullanıcı bilgileri gönderilmektedir.

2. Katılımcılar eğitim sistemine giriş yaparak, istediği gün ve saatlerde eğitimlere katılabilmektedir. Kurumsal içerikli eğitimler, katılımcının performansına bağlı olarak değişmekle birlikte birkaç saat içerisinde tamamlanabilmektedir.

3. Eğitimin sonunda girilecek olan çoktan seçmeli 10 soruluk sınavda, 50 ve üzeri puan alındığında otomatik olarak eğitim sertifikaları hazırlanarak e-posta yoluyla gönderilmektir. Sınavda başarısız olunması durumunda 5 defa tekrar sınava girme hakkı bulunmaktadır. Bu süreçte eğitim istenildiği kadar tekrar edilebilir.

4. Eğitimlerin hepsi tamamlandığında katılımcıların performansının değerlendirilebilmesi açısından, katılımcılara ait eğitime başlama tarih saati, eğitimi bitirme tarih saati, eğitimde aktif olma süresi, eğitim sonu sınav notu gibi bilgiler ilgili kurum veya kuruluşla paylaşılmaktadır.

5. Talep edilmesi halinde, ücretsiz olarak kurum veya kuruluş logosunun bulunduğu bir eğitim dokümanı pdf formatında hazırlanarak, eğitim sonunda sertifikalarla birlikte tüm katılımcılara e-posta formatında gönderilmektedir.

Sertifikasyon ve Belgelendirme:

Naature Akademi tarafından verilen eğitimlerin sonunda Türkçe dilinde sertifika verilmektedir. Tüm sertifikaların üzerinde benzersiz bir dijital sertifika kodu (belge numarası) bulunmaktadır ve sertifikaların geçerliliği Sertifika Doğrulama Sistemi aracılığıyla saniyeler içerisinde online olarak doğrulanabilmektedir.

Talep edilmesine bağlı olarak; kurum veya kuruluş logosu sertifikaların sağ alt köşesinde bulunan karekod görselinin yanına eklenebilmektedir (sayfa üzerindeki örnekte olduğu gibi).

Detaylı bilgi almak için; [email protected] e-posta adresinden, 0216 344 67 15 telefon numarasından ve İletişim sayfasından iletişim kurabilirsiniz.