Örnek Sertifikalarımız

Türkçe Sertifika

Türkçe Sertifika
İngilizce Sertifika

İngilizce Sertifika

Naature Akademi tarafından verilen eğitimlerin sonunda katılımcıların tercihine göre yalnızca Türkçe veya hem Türkçe hem İngilizce sertifika verilebilmektedir. Bu tercih, eğitim başvurusu sırasında yapılabileceği gibi, sonrasında da eğitim paneli üzerinden değiştirilebilmektedir.

Tüm sertifikalarımızın üzerinde benzersiz bir dijital sertifika kodu (belge numarası) bulunmaktadır ve sertifikaların geçerliliği Sertifika Doğrulama Sistemi aracılığıyla saniyeler içerisinde online olarak doğrulanabilmektedir.

Tüm sertifikalarımız; A4 ölçülerinde (21 x 29.7 cm), altın varak rengi çerçeveli, 300-350 gr. kuşe özel sertifika kağıdına yüksek çözünürlükte ve 4 renk olarak yatay formatta basılmaktadır. Baskı işlemleri, anlaşmalı matbaamızda yaptırılmakta ve bu sayede hem renk hem de kalite açısından kusursuza yakın bir performans elde edilmektedir.


Türkçe Sertifika:

Türkçe sertifikalarımızın üzerine katılımcının adı soyadı, kimlik numarası, eğitim adı, belge seri numarası, belge veriliş tarihi ve alınan eğitime ait toplam süre yazılmaktadır. Bu bilgilerin yanı sıra, doğrudan sertifika doğrulaması yapılabilmesi için özel üretilen karekod (dijital barkod) bulunmaktadır; bu sayede, doğrulama yapmak isteyen kişiler karekod okuyucu programlar aracılığıyla sertifikaların doğrulamasını çok kısa bir süre içerisinde ve güvenli olarak yapabilmektedir.

Türkçe sertifikalarımız, Naature Akademi tarafından katılımcının "ilgili eğitime katıldığını ve başarıyla tamamladığını" belgelemek amacıyla verilmektedir ve bunun dışında herhangi bir kamu kurum veya kuruluşundan onay alınmamaktadır. Sertifikalarımızın üzerinde eğitim sorumlusuna ait bir dijital imza ve akademi mührü bulunmaktadır. Ayrıca, akademi mührünün üzerinde akademi yöneticisinin de ikinci bir ıslak imzası bulunmaktadır.


İngilizce Sertifika:

İngilizce sertifikalarımızın üzerinde hem Türkçe hem de İngilizce metinler bulunmaktadır. Aynı zamanda katılımcının adı soyadı, kimlik numarası, eğitim adı, belge seri numarası, belge veriliş tarihi ve alınan eğitime ait toplam süre yazılmaktadır. Bu bilgilerin yanı sıra, doğrudan sertifika doğrulaması yapılabilmesi için özel üretilen karekod (dijital barkod) bulunmaktadır; bu sayede, doğrulama yapmak isteyen kişiler karekod okuyucu programlar aracılığıyla sertifikaların doğrulamasını çok kısa bir süre içerisinde ve güvenli olarak yapabilmektedir.

İngilizce sertifikalarımız, Naature Akademi tarafından katılımcının "ilgili eğitime katıldığını ve başarıyla tamamladığını" belgelemek amacıyla verilmektedir ve bu eğitimin Uluslararası Sunhill Üniversitesi tarafından hazırlandığı belirtilmektedir. Sertifikalarımızın üzerinde eğitim sorumlusuna ait bir dijital imza ve bağımsız ve uluslararası bir akreditasyon kuruluşu olan Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu´nun onay mührü bulunmaktadır. Eğitim sorumlusuna ait imza, ıslak imza olarak atılmaktadır. Ayrıca, onay mührünün üzerinde de kurum yöneticisinin imzası bulunmaktadır.

İngilizce sertifikalarımızda, Uluslararası Sunhill Üniversitesi ve Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu tarafından Naature Akademi´ye verilen yetkiye istinaden kurum logoları kullanılmaktadır ve bu logoların kullanımı için özel izin alınmaktadır.


Akreditasyon ve Geçerlilik:

Naature Akademi, 2002 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, Türkiye´nin ilk uluslararası akreditasyona sahip uzaktan eğitim kurumudur. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, bağımsız ve uluslararası bir akreditasyon kuruluşu olan European Agency for Higher Education & Accreditation (Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu - EAHEA) tarafından yürütülmektedir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Akreditasyon Belgesi´ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Naature Akademi aynı zamanda American Association for Higher Education (Amerikan Yüksek Öğrenim Derneği - AAHE) resmi ve kayıtlı üyesidir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Üyelik Belgesi´ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Naature Akademi tarafından verilen ve Özel İşbirliği Eğitimleri kategorisinde satışa sunulan tüm eğitimler, Sunhill International University (Uluslararası Sunhill Üniversitesi) işbirliğinde ve kontrolünde hazırlanmakta, eğitim içeriklerinde ilgili üniversitenin kaynaklarından yararlanılmaktadır.

Türkçe sertifikalarımız, Türkiye´de hem kamu hem de özel kurum ve kuruluşlar tarafından Müşteri Hizmet Sözleşmemizde de yazılı olduğu şekilde kabul edilebilmektedir. Ayrıca İngilizce sertifikalarımız da hem üniversite hem de akreditasyon kurumu tarafından onaylı olup, yurtdışında kullanılabilirliğe sahiptir.

Uyarı: Akademimiz tarafından verilen tüm eğitim sertifikaları, sertifika tarihi itibariyle 2 (iki) yıl süreli olarak geçerlidir. Bu süre dolduktan sonra, eğitim panelinden sertifika geçerlilik süresinin uzatılmaması durumunda sertifika geçersiz sayılacaktır.