Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi
İnternetten Online Enfeksiyondan Korunma Sertifikası Nasıl Alınır?

Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi, Naature Uzaktan Öğrenim Sistemi sayesinde internet bağlantısı olan her yerde, zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak katılımcılarımızın istifadesine sunulmaktadır. Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi içeriğinde bulunan tüm ders araç ve gereçleri tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb. Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi ile ilgili detaylı bilgiler, Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi programının içeriği, Enfeksiyondan Korunma Sertifikası almanızın kariyer planlamanıza yapacağı katkılar, İnternetten Online Enfeksiyondan Korunma Eğitim Sertifikası almanın koşulları ve eğitim sistemimizin işleyiş şekli aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır. Online Sertifikalı Enfeksiyondan Korunma Eğitimi ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda Müşteri Hizmetleri sayfası aracılığıyla Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Eğitim Ücreti: 70,00 TL.
Eğitim Süresi: 36 saat / 3 gün
Konu Sayısı: 4 konu

 

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi'nin Süresi
İncelemekte olduğunuz eğitim programı, yaklaşık 36 saat / 3 gün sürmektedir. Bu süre, eğitim için gün içerisinde ayıracağız saate ve çalışma performansınıza bağlı olarak azalabilmekte veya artabilmektedir. Ancak, sertifikanızı eğitime başvurduktan sonra, bu sürenin tamamlanmasını beklemeden de hemen alabilirsiniz.

Bu sürenin dolması halinde, henüz sertifika talebinde bulunmamışsanız, eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılır ve sertifika talebinde bulunmanız beklenir. Eğitim için ayrılan sürenin yetmemesi halinde, herhangi bir özür belirtmeksizin 7 gün ek süre talep edebilirsiniz.

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi'nin Ücreti ve İndirimler
İncelemekte olduğunuz eğitim programının kayıt bedeli aktif kampanya dahilinde 70,00 TL.'dir. Bu ücrete tüm giderler, eğitim hizmeti ve iletişim bedelleri dahil olup, belgelerin gönderim ve baskı ücreti (kargo ile gönderim tercih edilirse) dahil değildir.

Eğitim ücretlerini başvurunuz sırasında seçeceğiniz şekilde; Banka Havalesi, Posta Çeki veya Kredi Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi'nin İşleyişi
1. İhtiyaç duyulan eğitim veya eğitimler belirlenir.
2. Belirlenen eğitimler için 'Eğitim Başvuru Formu' doldurulur.
3. Eğitim ücreti ilgili hesaba yatırılır veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilir.
4. Başvuru ile aynı gün içerisinde katılımcıya ait kişisel bir eğitim sayfası açılır.
5. Açılan eğitim sayfasına ait erişim bilgileri katılımcıya sms ve e-posta ile bildirilir.
6. Katılımcı, sisteme giriş yapıp eğitimleri belirlenen süre içerisinde tamamlar.
7. Eğitim tamamlandıktan sonra 'Sertifika Talep Formu' katılımcı tarafından doldurulur.
8. Sertifika talebi sonrasında eğitim sayfası otomatik olarak kullanıma kapatılır.
9. Hazırlanan belge, web sitemizde belirtilen tarihlerde katılımcıya gönderilir.

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi Kayıt Koşulları
İncelemekte olduğunuz eğitim programına en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi veya konum kısıtlaması söz konusu değildir. İstediğiniz zaman istediğiniz herhangi bir yerden eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi'nin Belgelendirme Süreci
İncelemekte olduğunuz eğitimin sonunda yukarıda belirtilen ortalama süre veya katılımcıların sistemde harcadığı toplam süre değil, standart olarak 90 Saat (30 Gün) yazılmakta olup; bu belge (sertifika veya katılım belgesi) kurumumuzun kendi belgesidir, katılım belgesi niteliğindedir ve yalnızca ilgili eğitime katılarak tamamlandığını belgelemek amacıyla verilmektedir. Akademimizden alınan belgeler, Diploma, İşyeri Açma Belgesi, Resmi Sınavlar Öncesi Yeterlilik Belgesi veya benzeri resmi belgelerin yerine geçmez ve bu amaçlarla kullanılamaz. Aynı zamanda bu belgelerle herhangi bir resmi ünvana kavuşamayacağınızı da lütfen dikkate alınız.

Akademimiz tarafından verilen eğitimlerin sonrasında Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 türde belge verilmektedir. Kişisel eğitim sayfanızdan bu tercihinizi kendiniz belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Türkçe dilinde talep edeceğiniz belgelerin ücreti eğitim ücretine dahil olup ek bir ücret talep edilmemektedir. İngilizce dilinde talep edeceğiniz belgeler Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu'nun Naature Akademi'ye vermiş olduğu yetki ile ilgili kurumun logosu kullanılarak imzalanmaktadır ve belgelendirme ücreti, eğitim ücretinden bağımsız olarak ek bir ücrete tabidir; bu ek ücret belge talep alanında size bildirilmekte ve dil tercihi tamamen size bırakılmaktadır. Lütfen unutmayınız; 'Uluslararası Geçerlilik' tabiri yalnızca İngilizce dilinde talep edilecek olan belgeler için geçerlidir ve Türkçe dilinde talep edilecek belgeler bu tabirden ayrı olarak değerlendirilmektedir. İngilizce sertifika talebinde bulunmanız halinde, Türkçe sertifikanız da ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir.

İncelemekte olduğunuz eğitimin sonunda herhangi bir test veya sınav yapılmamakta olup, eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerlerimize aynı belge verilmektedir. Verilecek olan belgede 'Uzaktan Eğitim' veya 'Online Eğitim' gibi bir ibare bulunmamaktadır. Belgeniz eğitiminizi tamamlamanızın sonrasında hazırlanarak; tercih edeceğiniz iki yöntemden (kargo veya e-posta) biriyle gönderilmektedir.

Enfeksiyondan Korunma Eğitimi Hakkında Detaylı Bilgi
Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşmak ve detaylı bilgi almak için; İletişim Formu aracılığıyla mesaj gönderebilir veya 0850 840 83 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Naature Teknoloji