Telefonda Satış Teknikleri

Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi

İnternetten Online Telefonda Satış Teknikleri Sertifikası Nasıl Alınır?

Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi, Naature Uzaktan Öğrenim Sistemi sayesinde internet bağlantısı olan her yerde, zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak katılımcılarımızın istifadesine sunulmaktadır. Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi içeriğinde bulunan tüm ders araç ve gereçleri tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb. Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi ile ilgili detaylı bilgiler, Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi programının içeriği, Telefonda Satış Teknikleri Sertifikası almanızın kariyer planlamanıza yapacağı katkılar, İnternetten Online Telefonda Satış Teknikleri Eğitim Sertifikası almanın koşulları ve eğitim sistemimizin işleyiş şekli aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır. Online Sertifikalı Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda Müşteri Hizmetleri sayfası aracılığıyla Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Eğitim Ücreti:
60,00 ₺
Konu Sayısı:
19 konu
Ort. Süre:
~2 saat
İçerik:
Video + Animasyon

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi'nin Süresi
İncelemekte olduğunuz eğitim programı, yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bu süre, eğitim için gün içerisinde ayıracağız saate ve çalışma performansınıza bağlı olarak azalabilmekte veya artabilmektedir. Ancak, sertifikanızı eğitime başvurduktan sonra, bu sürenin tamamlanmasını beklemeden de hemen alabilirsiniz.

Bu sürenin dolması halinde, henüz sertifika talebinde bulunmamışsanız, eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılır ve sertifika talebinde bulunmanız beklenir. Eğitim için ayrılan sürenin yetmemesi halinde, herhangi bir özür belirtmeksizin 7 gün ek süre talep edebilirsiniz.

Sertifikanızın üzerinde eğitime ayırdığınız toplam süre veya yukarıda belirtilen yaklaşık süre değil, standart olarak 30 gün (90 saat), ayrıca sertifika tarihi olarak sertifikanızın hazırlandığı tarih yazmaktadır ve bu bilgiler hiçbir şekilde değiştirilememektedir.

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi'nin İçerdiği Konular
İncelemekte olduğunuz eğitim programında, Uluslararası Sunhill Üniversitesi Türkçe Uzaktan Eğitim Programları kapsamında geliştirilen ve özel olarak hazırlanarak seslendirilen eğitim animasyonlarından yararlanılmakta olup, aşağıdaki ana konuları içermektedir.

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi'nin Ücreti ve İndirimler
İncelemekte olduğunuz eğitim programının kayıt bedeli aktif kampanya dahilinde 60,00 TL.'dir. Bu ücrete tüm giderler, Türkçe eğitim hizmeti, Türkçe sertifika bedeli ve iletişim bedelleri dahil olup, belgelerin gönderim ve baskı ücreti (kargo ile gönderim tercih edilirse) dahil değildir. E-posta ile Türkçe sertifika gönderimi eğitim ücretine dahildir.

İngilizce sertifika bedeli 25,00 TL., Kargo gönderim bedeli 10,00 TL.'dir. İngilizce sertifika bedeli ve Kargo gönderim bedeli sabit olup, her bir eğitim için ayrı ayrı hesaplanmaktadır ve herhangi bir kampanyaya dahil edilmemektedir.

Yukarıda belirtilen tüm ücretleri; Banka Havalesi, Posta Çeki, Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeyebilirsiniz. Ödenen ücretlerin kısmen veya tamamen iptali veya geri iadesi yapılmamaktadır.

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi'nin Belgelendirme Süreci
İncelemekte olduğunuz eğitimin sonunda yukarıda belirtilen ortalama süre veya katılımcıların sistemde harcadığı toplam süre değil, standart olarak 90 Saat (30 Gün) yazılmakta olup; bu belge (sertifika veya katılım belgesi) kurumumuzun kendi belgesidir, katılım belgesi niteliğindedir ve yalnızca ilgili eğitime katılarak tamamlandığını belgelemek amacıyla verilmektedir. Akademimizden alınan belgeler, Diploma, İşyeri Açma Belgesi, Resmi Sınavlar Öncesi Yeterlilik Belgesi veya benzeri resmi belgelerin yerine geçmez ve bu amaçlarla kullanılamaz. Aynı zamanda bu belgelerle herhangi bir resmi ünvana kavuşamayacağınızı da lütfen dikkate alınız.

İncelemekte olduğunuz eğitimin sonunda 10 soruluk test usulünde bir eğitim bitirme sınavı yapılmakta olup, 50 ve üzeri puan alan tüm kursiyerlerimize aynı belge verilmektedir. Verilecek olan belgede "Uzaktan Eğitim" veya "Online Eğitim" gibi bir ibare bulunmamaktadır. Belgeniz eğitiminizi tamamlamanızın ve sınavda başarılı olmanızın ardından hazırlanarak; tercih edeceğiniz iki yöntemden (kargo veya e-posta) biriyle gönderilmektedir.

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi Hakkında Detaylı Bilgi
Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşmak ve detaylı bilgi almak için; İletişim Formu aracılığıyla mesaj gönderebilir, 0850 840 83 40 numaralı telefonu arayabilir veya 0850 840 83 40 numaralı whatsapp hattından görüşme yapabilirsiniz.

 

Dikkat: Bu eğitim Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu, Mesleki Yeterlilik Kurumu vb. herhangi bir bakanlık veya resmi kurum onaylı bir eğitim değildir ve eğitim sonrasında alacağınız belge üzerinde ilgili bakanlık veya kuruma ait bir onay bulunmayacaktır. Satın alma işlemi sırasında Müşteri Hizmet Sözleşmemizde de yazılı olan bu uyarıyı dikkate aldığınız varsayılacak ve belgelerimizin resmi geçerliliğiyle ilgili ileri dönemlerde yapacağınız iptal talepleriniz kabul edilmeyecektir.

 

Ücretsiz Türkçe Online Eğitim Sertifikası
Türkçe Sertifika
İngilizce Online Eğitim Sertifikası
İngilizce Sertifika

 

Telefonda Satış Teknikleri Eğitimi'ne Kayıt Ol

© 2020. Bu web sitesinde bulunan tüm yazı, görsel ve eğitim materyallerinin tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin tüm sayfalarında ssl desteği bulunmaktadır ve tüm kullanıcı bilgileri 256 bit şifreleme ile korunmaktadır.

Naature Teknoloji